Gazeta codzienna

Sztuka. Kultura. Nauka.

* * *
Merkuriusz Polski dzieje wszystkiego świata w sobie zamykający dla informacji pospolitej. Od 3 stycznia 1661.
czwartek, 9 Lipiec, 2020 - 00:45
wt., 27/08/2013 - 15:04

Szanowni Państwo,
Historia jest często nauką zapomnianą, ba, wielu historyków nie korzysta z literatury, z racji niewielu wiarygodnych źródeł. 
 
Prowadzę magazyn literacki który opowiada o dziejach ziem obecnej Polski, przedstawiając zamierzchłe i zapomniane dzieje. Opisujemy pierwszych władców ziem obecnej Polski w czasach rzymskich, opisujemy hinduskie korzenie pół-legendarnych Lecha i Czecha, wyszukujemy wzmianek o dawnych czasach w dziełach autorów antycznych. Jest to znaczna praca, wbrew pozorom ilość tekstów i materiałów jest ogromna, a gazeta jest aktualizowana codzienne. 
 
Efekt naszej pracy mogą Państwo znaleźć na witrynie www.merkuriusz.wieczorna.pl, ale naszym oczkiem w głowie jest dział miejscowych starożytności:
 
 
Merkuriusz jest największym oraz najstarszym portalem tego typu w Polsce, jako potentat wśród tradycyjnych wydawnictw online z chęcią nawiążemy współpracę z potencjalnymi reklamodawcami jak i sponsorami. Reklamy zamieszczamy w systemie flat rate. Ceny reklam zależą od stopnia dostosowania ich do tradycyjnego charakteru czasopisma jak i okresu wyświetlania ich na naszych portalach. Wydawnictwo Wieczorna.pl skupia wokół siebie nie tylko platformę Merkuriusz.wieczorna.pl ale również ponad 100 portali lokalnych zawierających aktualne informacje danego regionu oraz wydarzenia kulturalne. Zależy nam na nawiązaniu długotrwałej współpracy, oferujemy pomoc w dostosowaniu grafiki reklamowej do charakteru witryny Merkuriusz.wieczorna.pl.
 
Z wyrazami szacunku,
Adam Fularz
Prezes Zarządu
Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.
T 604443623
E adam.fularz(małpa)wieczorna.pl